Ekopol - Producent. Biologiczne i ekologiczne

przydomowe oczyszczalnie ścieków


 

PromocjaSzanowni Państwo,
w dniach 1-31 grudnia 2018 r. organizujemy „Zimową promocję”, w ramach której proponujemy Państwu zakup biologicznych oczyszczalni ścieków typoszeregu BIO-HYBRYDA w cenach niższych o 10 %.

Wszystkie produkty
z rabatem -10%.
Taniej się nie da!
Transport GRATIS na
terenie całego kraju.
Oczyszczalnia zgodna
z PN EN 12566-3

Przydomowa hybrydowa oczyszczalnia ścieków BIO-HYBRYDA:

W promocji kompletna oczyszczalnia składająca się z pięciokomorowego zbiornika wyposażonego w dmuchawę membranową, układ napowietrzania wgłębnego z dyfuzorem drobnopęcherzykowym, układ recyrkulacji osadów, włazy regulowane teleskopowo, zintegrowany filtr powietrza, 20 mb przewodu elektrycznego i preparat mikrobiologiczny.

BIO-HYBRYDA 2500 dla 1-5 użytkowników
8 000 zł -10% = 7 200 zł brutto

BIO-HYBRYDA 4000 dla 2-10 użytkowników
9 600 zł -10% = 8 640 zł brutto

BIO-HYBRYDA 6000 dla 5-15 użytkowników
14 200 zł -10% = 12 780 zł brutto

BIO-HYBRYDA 8000 dla 5-20 użytkowników
18 100 zł -10% = 16 290 zł brutto

Oczyszczalnia spełnia restrykcyjne wymagania Zharmonizowanej Normy Europejskiej PN EN 12566-3 i jest znakowana znakiem bezpieczeństwa CE. Ponadto została nagrodzona godłem NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2013 i godłem EKO-INSPIRACJA 2014, a firma EKOPOL jest laureatem Złotego Godła "KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013".

  1. Taka cena tylko teraz! Dzięki promocji możesz nabyć oczyszczalnię BIO-HYBRYDA w cenie obniżonej o 10%.
  2. W oczyszczalni zastosowano najnowszą technologię oczyszczania opartą na hybrydowym połączeniu złoża biologicznego i osadu czynnego co gwarantuje bardzo wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.
  3. Dbaj o zdrowie i stan środowiska naturalnego - parametry oczyszczania BIO-HYBRYDY to 97% redukcji zanieczyszczeń.  4. Zbiornik przydomowej oczyszczalni BIO-HYBRYDA jest podzielony na aż 5 niezależnych komór, w których zachodzą kolejne procesy technologiczne prowadzące do oczyszczenia ścieków.
  5. Możesz korzystać z oczyszczalni przez lata, ponieważ otrzymasz pisemną gwarancję na jej prawidłowe działanie przez 10 lat. Co ważne! Nasza gwarancja obejmuje oczyszczalnię jako całość tzn. zbiornik i wszystkie zainstalowane w nim podzespoły m.in. dmuchawę. Jeśli zdecydujesz się zamówić usługę montażu oczyszczalni bezpośrednio w EKOPOL, to 10-letnia gwarancja będzie obejmowała także działanie układu rozsączającego ścieki np. poletka rozsączającego.
  6. Oczyszczalnia biologiczna typu BIO-HYBRYDA to rozwiązanie możliwe do zastosowania w każdych warunkach gruntowo-wodnych tj. nawet w gruntach słabo przepuszczalnych [gliniastych] i przy wysokim poziomie wód gruntowych. Oczyszczone ścieki można rozsączać w gruncie za pośrednictwem poletka rozsączającego lub poletka rozsączającego w nasypie (w przypadku niesprzyjających warunków], a także do wód powierzchniowych tj. do rowów melioracyjnych potoków, rzek itp.
  7. Zbiornik oczyszczalni BIO-HYBRYDA nie wymaga obsypki piaskowo-cementowej, co optymalizuje czasochłonność i koszt montażu. Oczyszczalnia wykonana jest z wytrzymałego, twardego i odpornego na działanie substancji agresywnych GRP. Płaszcz zbiornika posiada ożebrowanie, które wzmacnia konstrukcję i gwarantuje odporność na nacisk gruntu.

EKOPOL oczyszczalnie - Oferujemy projektowanie, montaż i serwis - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szambo, oczyszczalnie ekologiczne, oczyszczalnie biologiczne.
EKOPOL Bronno 32, 99-100 Łęczyca, woj. łódzkie tel./fax: (24) 722-43-67, ekopol@oczyszczalnie.pl
© 2010 EKOPOL

Ekopol   |   Produkty   |   Informacje   |   Cennik   |   Montaż   |   Kontakt

Strona firmy: ekopol