Ekopol - Producent. Biologiczne i ekologiczne

przydomowe oczyszczalnie ścieków


 

Szamba - zbiorniki bezodpływowe

Produkty niedostepne od 2015r.

Zbiornik bezodpływowy na ścieki typu EKO (szambo szczelne)
Zbiorniki można łączyć szeregowo w celu uzyskania większych pojemności.

Zaznacz interesującą Cią pojemność:

Bezodpływowe zbiorniki na ścieki to mówiąc najprościej szczelne szamba, które znajdują zastosowanie kiedy montaż przydomowej oczyszczalni ścieków jest niemożliwy. Sytuacja taka może mieć miejsce jeśli w miejscu naszego zamieszkania występują jakieś nietypowe uwarunkowania prawne związane z ochroną środowiska lub ze względu na planowaną budowę sieci kanalizacyjnej nie możemy uzyskać pozwolenia na budowę oczyszczalni. Najlepszym rozwiązaniem takiego problemu najczęściej okazuje się zakup niezawodnego, lekkiego i trwałego zbiornika bezodpływowego naszej produkcji.

Zbiorniki te wytwarzane są w technologii laminatów poliestrowych tzn. z żywic poliestrowych zbrojonych włóknem szklanym. Dzięki zastosowaniu takiego materiału uzyskuje się trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne wyroby charakteryzujące się dodatkowo niewielkim ciężarem.

Co ważne są one w stu procentach szczelne, wiec nie ma możliwości, aby ścieki przedostawały się do gruntu i wód gruntowych.

Zalety zbiorników bezodpływowych typu EKO:

  • Duża wytrzymałość wyrobów pozwala na montowanie ich w nietypowych lokalizacjach np. pod ciągami komunikacyjnymi, oraz na dużych głębokościach (nawet 1,2m pod gruntem). Wysoki poziom wód gruntowych także nie stanowi przeszkody dla ich montażu.
  • Nie wymagamy zalewania zbiorników wodą podczas montażu, ani stosowania obsypki piaskowo-cementowej.
  • Wyroby te są lekkie, bardzo trwałe, odporne na uszkadzające działanie ścieków.
  • Udzielamy dziesięcioletniej gwarancji, nawet kiedy montaż wykonywany jest przez inwestora lub osoby trzecie.

EKOPOL oczyszczalnie - Oferujemy projektowanie, montaż i serwis - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szambo, oczyszczalnie ekologiczne, oczyszczalnie biologiczne.
EKOPOL Bronno 32, 99-100 Łęczyca, woj. łódzkie tel./fax: (24) 722-43-67, ekopol@oczyszczalnie.pl
© 2010 EKOPOL

Ekopol   |   Produkty   |   Informacje   |   Cennik   |   Montaż   |   Kontakt

Strona firmy: ekopol