Przydomowe Oczyszczalnie ścieków > Nagrody

O firmie

Mamy na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Cieszymy się, że poziom naszych usług oraz jakość oferowanych produktów cieszą się niesłabnącym uznaniem. Poniżej prezentujemy nagrody, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Nagroda od „Strefy gospodarki – Dziennika Gazety Prawnej”

FZłote Godło „Konsumencki Lider Jakości 5-lecia” dla firmy EKOPOL. Wyróżnienie pięcioletnie przyznano nam za przemyślaną i długofalowo efektywną politykę jakości.

BIO-HYBRYDA zgodna z Normą Zharmonizowaną PN EN 12566-3+A2:2013

W wyniku owocnej współpracy z Europejska Jednostką Notyfikowaną – ITB w warszawie, nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków z rodziny BIO-HYBRYDA, otrzymały Certyfikat zgodności z Europejską Norną PNEN 12566-3+A2:2013.

EKOPOL po raz kolejny laureatem pierwszej nagrody w programie „Złota siódemka branży ekologicznej 2015”

Złota Siódemka to program konsumencki, w którym nagrody przyznawane są firmom wyróżniającym się w branży innowacyjnością i jakością produktów, oraz usług.

Główna nagroda w konkursie EKO-INSPIRACJA.

Wygraliśmy w kategorii produkt konkursu „Eko-Inspiracja 2014” organizowanego przez czasopismo „Ekologia i Rynek”

Nagroda w plebiscycie „Złota siódemka branży ekologicznej 2014”

Główna nagroda w kategorii „Przydomowe oczyszczalnie ścieków” dla firmy EKOPOL za doskonałej jakości produkty i najwyższą jakość usług. Nagrodzie towarzyszyła kampania medialna w Internecie, TVP Info oraz na antenach Polsatu i Polsat News.


Nominacja do tytułu „Najwyższa Jakość Quality Internetional 2013”

Firma EKOPOL została nominowana do tytułu „Najwyższa Jakość Quality International 2013” w największym konkursie jakościowym w Polsce”

Firma EKOPOL otrzymała Złote Godło "KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013"

Głosami konsumentów Firma EKOPOL uzyskała Złote Godło w kategorii "Przydomowe oczyszczalnie ścieków" w programie „Konsumencki Lider Jakości 2013". Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki przy Dzienniku Gazecie Prawnej.